
A&W Ice Cream Sundae Soda Zero Sugar - 12fl.oz (355ml)
The perfect dessert, as a soda AND zero sugar?! What more could you want from the 335ml can of delicousness.
Ingredients & Nutrition:
Carbonated water, E330, E150d, E211, E951, E950, flavourings.
| Nutrient | Per 100ml |
|---|---|
| Energy | 0 kJ / 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| – of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.21 g |
Original: $2.72
-65%$2.72
$0.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The perfect dessert, as a soda AND zero sugar?! What more could you want from the 335ml can of delicousness.
Ingredients & Nutrition:
Carbonated water, E330, E150d, E211, E951, E950, flavourings.
| Nutrient | Per 100ml |
|---|---|
| Energy | 0 kJ / 0 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| – of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.21 g |













