
Amos Tasty Sounds Lollipop Electronic/Dance Music Blueberry Flavour - 0.42oz (12g)
Amos Tasty Sounds Lollipops redefine the essence of trendy treats. Listen to Electronic/Dance Music while enjoying a delightful blueberry-flavoured lollipop; the perfect present for family or friends.
Ingredients & Nutrition:
Sweeteners (E953, E965, E967), water, acidity regulators (E270, E325), flavour, colour (E133).
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 1563 kJ / 375 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 100 g |
| – of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.06 g |
Original: $20.40
-65%$20.40
$7.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Amos Tasty Sounds Lollipops redefine the essence of trendy treats. Listen to Electronic/Dance Music while enjoying a delightful blueberry-flavoured lollipop; the perfect present for family or friends.
Ingredients & Nutrition:
Sweeteners (E953, E965, E967), water, acidity regulators (E270, E325), flavour, colour (E133).
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 1563 kJ / 375 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 100 g |
| – of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.06 g |













