✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Cow Tales Minis Original Caramel Peg Bag - 4oz (113g)
WHEAT flour, corn syrup, sugar, refined coconut oil, high fructose corn syrup, dextrose, modified whey, skimmed MILK, cream, mono- and diglycerides (E471), palm oil, corn starch, salt, natural and artificial flavourings, emulsifier (SOY lecithin) (E322).
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 1716 kJ / 408 kcal |
| Fat | 10.3 g |
| – of which saturates | 8.8 g |
| Carbohydrate | 76.5 g |
| – of which sugars | 38.2 g |
| Protein | 2.9 g |
| Salt | 0.06 g |
$2.38
Original: $6.80
-65%Cow Tales Minis Original Caramel Peg Bag - 4oz (113g)—
$6.80
$2.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
WHEAT flour, corn syrup, sugar, refined coconut oil, high fructose corn syrup, dextrose, modified whey, skimmed MILK, cream, mono- and diglycerides (E471), palm oil, corn starch, salt, natural and artificial flavourings, emulsifier (SOY lecithin) (E322).
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 1716 kJ / 408 kcal |
| Fat | 10.3 g |
| – of which saturates | 8.8 g |
| Carbohydrate | 76.5 g |
| – of which sugars | 38.2 g |
| Protein | 2.9 g |
| Salt | 0.06 g |











