
Drizzilicious French Toast Bites - 4oz (113.3g)
Drizzilicious French Toast Bites are a delightful snack for everyone, no matter your age! Indulge in a delightful burst of traditional morning french toast with each small tasteful bite...along with a yummy, crunchy, popped mini rice cake. Finished with a yummy drizzle, these bites make snacking a fun and tasty adventure!
INGREDIENTS & NUTRITION:
| Typical values | Amount |
|---|---|
| Energy | ≈1 793 kJ / 429 kcal |
| Fat | ≈14.3 g |
| of which saturates | ≈7.1 g |
| Carbohydrate | ≈76 g |
| of which sugars | ≈28.6 g |
| Protein | ≈4.8 g |
| Salt | ≈0.77 g |
Original: $12.24
-65%$12.24
$4.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Drizzilicious French Toast Bites are a delightful snack for everyone, no matter your age! Indulge in a delightful burst of traditional morning french toast with each small tasteful bite...along with a yummy, crunchy, popped mini rice cake. Finished with a yummy drizzle, these bites make snacking a fun and tasty adventure!
INGREDIENTS & NUTRITION:
| Typical values | Amount |
|---|---|
| Energy | ≈1 793 kJ / 429 kcal |
| Fat | ≈14.3 g |
| of which saturates | ≈7.1 g |
| Carbohydrate | ≈76 g |
| of which sugars | ≈28.6 g |
| Protein | ≈4.8 g |
| Salt | ≈0.77 g |













