
Drizzilicious S'Mores Bites - 0.74oz (21g)
These mini rice cake bites are reimagined into a deliciously crunchy treat, coated in a rich chocolate drizzle and packed with that classic s’mores flavour, think sweet marshmallow and chocolatey goodness in every bite.
Light, crispy, and seriously satisfying, they’re the perfect balance of indulgent and feel-good snacking. Whether you’re on the go or just fancy something sweet without going overboard, these bites have you covered.
INGREDIENTS & NUTRITION:
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 1793 kJ / 427 kcal |
| Fat | 14.3 g |
| – of which saturates | 4.8 g |
| Carbohydrate | 71.4 g |
| – of which sugars | 19.0 g |
| Protein | 4.8 g |
| Salt | 0.31 g |
Original: $4.08
-65%$4.08
$1.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
These mini rice cake bites are reimagined into a deliciously crunchy treat, coated in a rich chocolate drizzle and packed with that classic s’mores flavour, think sweet marshmallow and chocolatey goodness in every bite.
Light, crispy, and seriously satisfying, they’re the perfect balance of indulgent and feel-good snacking. Whether you’re on the go or just fancy something sweet without going overboard, these bites have you covered.
INGREDIENTS & NUTRITION:
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 1793 kJ / 427 kcal |
| Fat | 14.3 g |
| – of which saturates | 4.8 g |
| Carbohydrate | 71.4 g |
| – of which sugars | 19.0 g |
| Protein | 4.8 g |
| Salt | 0.31 g |













