
Joyride Gummy Busters - 3.51oz (99g)
These aren’t your average gummies - each bite delivers a bold combination of crunchy, chewy, and sour textures that explode with flavour. Crack through the crisp outer shell to reveal a soft, juicy centre packed with vibrant fruity goodness.
Perfect for enjoying solo or mixing together for your own flavour mashups, every bag keeps things exciting from start to finish.
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 977 kJ / 233 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 86.7 g |
| – of which sugars | 33.3 g |
| Fibre | 26.7 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Original: $19.04
-65%$19.04
$6.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
These aren’t your average gummies - each bite delivers a bold combination of crunchy, chewy, and sour textures that explode with flavour. Crack through the crisp outer shell to reveal a soft, juicy centre packed with vibrant fruity goodness.
Perfect for enjoying solo or mixing together for your own flavour mashups, every bag keeps things exciting from start to finish.
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 977 kJ / 233 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 86.7 g |
| – of which sugars | 33.3 g |
| Fibre | 26.7 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |













