
Joyride Sour Blue Raspberry Strips - 3.51oz (99g)
These soft and chewy strips are packed with bold blue raspberry flavour, finished with a tangy sour coating that delivers the perfect balance of sweet and zingy. Every bite is bursting with that nostalgic candy taste, but with a cleaner, lighter feel.
Perfect for snacking, sharing, or satisfying those sour cravings, they’re a must-have for any blue raspberry fan.
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 918 kJ / 219 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 75 g |
| – of which sugars | 12.5 g |
| Fibre | 25 g |
| Protein | 3.1 g |
| Salt | 0.30 g |
Original: $19.04
-65%$19.04
$6.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
These soft and chewy strips are packed with bold blue raspberry flavour, finished with a tangy sour coating that delivers the perfect balance of sweet and zingy. Every bite is bursting with that nostalgic candy taste, but with a cleaner, lighter feel.
Perfect for snacking, sharing, or satisfying those sour cravings, they’re a must-have for any blue raspberry fan.
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 918 kJ / 219 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 75 g |
| – of which sugars | 12.5 g |
| Fibre | 25 g |
| Protein | 3.1 g |
| Salt | 0.30 g |













