
Mega Monster Ultra White Zero Sugar Resealable Can - 24fl.oz (710ml)
This MEGA Monster is one for all you Monster lovers out there! A huge can that you can reseal, so you can refuel on your favourite energy drink on the go!
Tear into a huge can of one of the meanest energy drinks on the planet, Monster Ultra Zero Sugar, with a hint of pure adrenaline packing 32mg of caffeine per 100ml. Unleash the beast with Monster Ultra Zero Sugar
Ingredients & Nutrition:
| Nutrient | Per 100ml |
|---|---|
| Energy | 12 kJ / 3 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0.6 g |
| – of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.02 g |
Original: $14.96
-65%$14.96
$5.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This MEGA Monster is one for all you Monster lovers out there! A huge can that you can reseal, so you can refuel on your favourite energy drink on the go!
Tear into a huge can of one of the meanest energy drinks on the planet, Monster Ultra Zero Sugar, with a hint of pure adrenaline packing 32mg of caffeine per 100ml. Unleash the beast with Monster Ultra Zero Sugar
Ingredients & Nutrition:
| Nutrient | Per 100ml |
|---|---|
| Energy | 12 kJ / 3 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0.6 g |
| – of which sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.02 g |













