
Milky Way All Caramel Chocolate Bar - 1.55oz (43g)
It has FINALLY returned! Milky Way has brought back this absolute masterpiece. Ditching nougat for a pure, gooey caramel filling! This one is for all you caramel lover's!
Ingredients & Nutrition:
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 2326 kJ / 556 kcal |
| Fat | 22.2 g |
| – of which saturates | 13.9 g |
| Carbohydrate | 83.3 g |
| – of which sugars | 72.2 g |
| Protein | 5.6 g |
| Salt | 0.21 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
It has FINALLY returned! Milky Way has brought back this absolute masterpiece. Ditching nougat for a pure, gooey caramel filling! This one is for all you caramel lover's!
Ingredients & Nutrition:
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 2326 kJ / 556 kcal |
| Fat | 22.2 g |
| – of which saturates | 13.9 g |
| Carbohydrate | 83.3 g |
| – of which sugars | 72.2 g |
| Protein | 5.6 g |
| Salt | 0.21 g |











