
Toxic Waste Slime Licker Douple Play Pouch - 1.41oz (40g)
Double the flavour, double the sour fun! This squeeze pouch packs a punch with blue raspberry and strawberry sour candy ooze, delivered through a unique dual-nozzle design that lets you enjoy each flavour on its own—or both at once for an extra zingy blast. Perfect for daring sour candy lovers, it’s a fun and mess-free way to enjoy the mouth-puckering madness of Slime Licker wherever you go.
Ingredients & Nutrition:
Corn syrup, dextrose, citric acid (E330), flavourings, colours (E129, E133).
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 1465 kJ / 344 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 75 g |
| – of which sugars | 40 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.31 g |
Original: $4.08
-65%$4.08
$1.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Double the flavour, double the sour fun! This squeeze pouch packs a punch with blue raspberry and strawberry sour candy ooze, delivered through a unique dual-nozzle design that lets you enjoy each flavour on its own—or both at once for an extra zingy blast. Perfect for daring sour candy lovers, it’s a fun and mess-free way to enjoy the mouth-puckering madness of Slime Licker wherever you go.
Ingredients & Nutrition:
Corn syrup, dextrose, citric acid (E330), flavourings, colours (E129, E133).
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 1465 kJ / 344 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 75 g |
| – of which sugars | 40 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.31 g |













