
Warheads Super Sour Tongue Roller - 0.85oz (24g)
Experience the extreme sourness of Warheads Super Sour Tongue Rolle! Perfect for sour candy enthusiasts who crave an intense flavour experience.
Please note that your are purchasing 1x Warheads Super Sour Tongue Roller - 0.85oz (24g) & flavour will be chosen at random for you.
INGREDIENTS & NUTRITION:
Glucose-fructose syrup, glucose syrup, water, acids: malic acid (E296), citric acid (E330), flavouring.
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 1315 kJ / 314 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 77 g |
| – of which sugars | 54 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.01 g |
Original: $6.80
-65%$6.80
$2.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Experience the extreme sourness of Warheads Super Sour Tongue Rolle! Perfect for sour candy enthusiasts who crave an intense flavour experience.
Please note that your are purchasing 1x Warheads Super Sour Tongue Roller - 0.85oz (24g) & flavour will be chosen at random for you.
INGREDIENTS & NUTRITION:
Glucose-fructose syrup, glucose syrup, water, acids: malic acid (E296), citric acid (E330), flavouring.
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 1315 kJ / 314 kcal |
| Fat | 0 g |
| – of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 77 g |
| – of which sugars | 54 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.01 g |













