
Dentyne Blueberry Stick Gum - 0.47oz (13.5g)
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 42 kJ / 10 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| – of which saturates | 0.0 g |
| Carbohydrate | 2.0 g |
| – of which sugars | 2.0 g |
| Protein | 0.0 g |
| Salt | 0.00 g |
Original: $1.36
-65%$1.36
$0.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 42 kJ / 10 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| – of which saturates | 0.0 g |
| Carbohydrate | 2.0 g |
| – of which sugars | 2.0 g |
| Protein | 0.0 g |
| Salt | 0.00 g |













