
PATH Refillable Purified Water MINIONS Edition - 16.9fl.oz (500ml)
PATH Refillable Purified Water Minions Edition features premium purified water in a sturdy and reusable aluminium bottle. These cool bottles showcase your favourite Minions characters and are designed to be refilled again and again. It is a stylish and eco-friendly way to stay hydrated while showing off a fun collectible design.
Ingredients & Nutrition:
Purified water, electrolytes (for taste).
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 0 kJ / 0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| – of which saturates | 0.0 g |
| Carbohydrate | 0.0 g |
| – of which sugars | 0.0 g |
| Protein | 0.0 g |
| Salt | 0.00 g |
Original: $10.88
-65%$10.88
$3.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PATH Refillable Purified Water Minions Edition features premium purified water in a sturdy and reusable aluminium bottle. These cool bottles showcase your favourite Minions characters and are designed to be refilled again and again. It is a stylish and eco-friendly way to stay hydrated while showing off a fun collectible design.
Ingredients & Nutrition:
Purified water, electrolytes (for taste).
| Nutrient | Per 100g |
|---|---|
| Energy | 0 kJ / 0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| – of which saturates | 0.0 g |
| Carbohydrate | 0.0 g |
| – of which sugars | 0.0 g |
| Protein | 0.0 g |
| Salt | 0.00 g |













